• kontakt@tvchannel.pl

Darmowa telewizja internetowa - jak i gdzie oglądać

Darmowa telewizja internetowa - jak i gdzie oglądać

Czy jest coś takiego jak legalna i darmowa telewizja? Czy da się oglądać telewizję w sieci? Jakie kanały są w internecie dostępne i gdzie będzie można szukać transmisji? Znajdziecie w tym wpisie odpowiedzi na te pytania. Brak telewizora w domu nie jest już zaskoczeniem.

Okazuje się, że coraz więcej osób rezygnuje z telewizora, ponieważ sami chcą mieć kontrolę nad tym co będą oglądać, unikając również reklam. Dodatkowo nie chcemy być ograniczeni przez ramówkę. Zdarza się jednak tak, że mamy akurat konkretny materiał, który w telewizji będzie prezentowany. Co w takiej sytuacji zrobić? Czy można to obejrzeć w sieci bez żadnych kosztów? Jeśli tak to gdzie istnieje taka możliwość. Jak darmowa telewizja wypada w praktyce?

TVP online na żywo

Czy można a jeśli tak to jak to zrobić, by oglądać Telewizję Polską w internecie? Oczywiście można ale dotyczy to jedynie kanałów regionalnych oraz TVP Info oraz TVP Polonię. Transmisje na żywo są dostępne z poziomu platformy TVP VOD. Telewizja Polska ma także prawo do transmitowania meczów reprezentacji polski w piłkę nożną. Poza tymi spotkaniami online są również prezentowane transmisje z lekkoatletyki, tenisa i innych sportów drużynowych.

Czy jest może coś jeszcze?

Podobnie jak w przypadku transmisji z TVP Sport również inne programy można oglądać na żywo przez internet. To między innymi niektóre programy rozrywkowe czy informacyjne jakie produkuje Polsat, a które dostępne są w ramach platformy IPLA. Są także strony typowo internetowe, które prowadza streamy o określonych porach, ale nie jest to typowa telewizja. Jeszcze innym rozwiązaniem będą serwisy VOD a więc wideo na życzenie. Nie są one zazwyczaj darmowe i oglądać możemy tam dokładnie to na co w danej sytuacji będzie się miało ochotę.

Legalna telewizja w internecie

WP Pilot: 22 kanały TV za darmo

Aktualnie najbardziej popularny dostęp do telewizji za darmo to WP Pilot. To bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala wygodnie oglądać przez komputer telewizję. Jednym wymogiem będzie założenie darmowego konta w serwisie. Podstawowy pakiet jest tam całkowicie darmowy. Pojawiają się tam reklamy tak jak w telewizji, jakość może nie jest najwyższa, jednak jest to szansa na oglądanie aż 22 kanałów zupełnie bez kosztów:

Nie płacąc ani złotówki uzyskuje się jednak dostęp do 22 kanałów – są to: Polsat, TVN, WP, TV 4, TV Puls, Fashion TV, 4FunTV, 4FunTV Gold Hits, 4FunTV Dance, Stars TV, France 24 (FR), France 24 (EN), To!TV, Nobox TV, wPolsce.pl, Love TV, TVS, TV Trwam, Opoka TV, ETV, EzoTV i Twoja TV.

Dostępne są także płatne pakiety i w sumie jest w serwisie WP Pilot 70 różnych kanałów.

Darmowa telewizja online – czy to jest legalne?

W sieci jest wiele serwisów, które oferują dostęp do kanałów telewizyjnych. Jednak w większości przypadków są to serwisy nielegalne. Poza wymienionymi wcześniej serwisami musimy liczyć się z tym, że oferta nie będzie legalna i może generować również niebezpieczeństwo dla komputera. Niektóre serwisy wymagają również wysłania sms, by uzyskać dostęp do serwisu. Bardzo często jednak taki sms będzie wiązał się z dużym wydatkiem.

Udostępnij:

Polecamy

śmieszne zdjęcia

Zobacz