• kontakt@tvchannel.pl

Gdzie oglądać filmy online?

Gdzie oglądać filmy online?

Masz trochę wolnego czasu i chcesz pooglądać trochę filmów? Wolisz spędzić czas w domu, niż jechać do kina? Zastanawiasz się, gdzie może obejrzeć filmy online? Mam dla Ciebie kilka propozycji. 

Netflix 

Jest to platforma z filmami i serialami, które możesz obejrzeć online. Biblioteka tego serwisu jest pokaźna, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tam zarówno nowe wydania, jak i stare dobre klasyki. Komedie, horrory, filmy sensacyjne, czyli wszystko o czym możesz pomyśleć. Pierwszy miesiąc korzystania z tej platformy jest darmowy, po skończeniu bezpłatnego okresu opłata zależy od tego na ilu urządzeniach będziesz oglądać filmy i seriale na raz. Jeśli więc chcesz podzielić się hasłem z rodziną lub znajomym możesz wykupić dostęp do większej ilości ekranów jednocześnie. Netflix dostępny jest na wszystkie urządzenia mobilne i smart tv. Wszystko to w bardzo wygodnej, prostej w obsłudze aplikacji. Dodatkowo już po wykupieniu abonamentu możesz stworzyć konta osób, które oglądają filmy, tak aby każda z nich miała swój własny kanał, gdzie zapiszą się jego ustawienia. Netflix zapamiętuje gdzie skończyłeś dany film lub serial więc nie będziesz musiał zapamiętywać numeru odcinka, czy minuty skończenia tak jak w innych platformach do oglądania filmów online. 

HBO GO 

Platforma ta działa na podobnej zasadzie co Netflix. Tutaj mamy jedną opłatę, czyli niecałe dwadzieścia złotych. Oczywiście obowiązuje miesięczny okres próbny, podczas którego możesz zdecydować czy pasuje Ci bardziej to medium czy Netflix. Biblioteka filmów jest spora, nie znajdziesz tu jednak tak wielu filmów co na netflixie. Dodatkowo aplikacja HBO GO nie działa tak sprawnie jak w konkurencji. Często się zacina i nie zapamiętuje prawidłowo minuty i sekundy zakończenia oglądania filmów. Jeśli jednak chcesz obejrzeć kilka filmów i seriali, o których wszyscy mówią polecamy tę platformę. 

Serwisy z darmowymi filmami 

W Internecie znajdziesz także mnóstwo serwisów, gdzie obejrzysz filmy za darmo. Nie zapamiętują one wprawdzie minuty i sekundy skończenia. Jeśli jednak chcesz spędzić miło jeden wieczór, napewno okażą się przydatne. 

Udostępnij:

Polecamy

Rekordy

Zobacz