• kontakt@tvchannel.pl

Tablety do oglądania filmów

Tablety do oglądania filmów

Dzięki internetowej telewizji możemy oglądać filmy wszędzie. Idealnym urządzeniem do tego są tablety. Dzięki nim możemy zatopić się w rozrywce bez ograniczeń. Który tablet sprawdzi się idealnie w tej roli? 

Tablet 10 cali Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE 

Jest to idealny sprzęt do oglądania filmów w domu oraz poza nim. Idealnie sprawdzi się w pociągu, na plaży czy w samochodzie. Wszystko to dzięki połączeniu z siecią LTE. To właśnie ona sprawia, że możemy oglądać filmy online. Dzięki dużej pamięci możemy także ściągać filmy na dysk urządzenia. Dużym plusem tego modelu jest także dość duży ekran, który dodatkowo ma świetną jakość. Tablet ten ma także bardzo atrakcyjną cenę. 

Huawei MediaPad M3 Lite 

Ekran o przekątnej 10,1 cala sprawia, że oglądanie filmów na tym sprzęcie jest bardzo komfortowe. Wyświetlacz sprawia, że obraz i kolory są bardzo głębokie. Do tego dochodzi wspaniały czysty dźwięk. Dodatkową funkcją tego urządzenia jest "Eyecare", która chroni nasze oczy podczas oglądania filmów w nocy. 

Lenovo Yoga Tab 3 850L 

Jest to bardzo uniwersalny sprzęt. Idealnie nadaje się do oglądania filmów, grania czy pracy. Ma bardzo wysoką rozdzielczość HD i jest niezwykle mobilny. Wyposażony został w specjalne zawiasy dzięki, którym można ustawić go wygodnie w dowolnym miejscu. Minusami tego sprzętu są przede wszystkim: wielkość ekrany (8 cali) oraz pamięć (2GB). 

Apple iPad Pro 

Jest to sprzęt wysokiej jakości, za który trzeba zapłacić wysoką cenę. Wyposażony w system operacyjny iOS, który jest bardzo przejrzysty i czytelny. Jego wielkość idealnie nadaje się do filmów. Jest to urządzenie idealne także go gier oraz pracy. Szczególnie graficznej, jeśli zakupimy do kompletu rysik. Jakość ekranu i dźwięku sprawia, że oglądanie filmów na tym sprzęcie jest przyjemnością. Na dodatek czas pracy baterii to aż 9 - 10 godzin. 

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 

Urządzenie to wyposażone jest w bardzo dużą pamięć, aż 32 GB. Pozwoli to na przechowywanie dużej ilości filmów. Wadą tego sprzętu jest system operacyjny Windows, który nie każdemu odpowiada. Kolejnym minusem jest jedynie 8 calowy ekran. 

Udostępnij:

Polecamy

śmieszne zdjęcia

Zobacz