• kontakt@tvchannel.pl

Wiedźmin na Netflix. Gdzie obejrzeć online adaptację książek Andrzeja Sapkowskiego?

Wiedźmin na Netflix. Gdzie obejrzeć online adaptację książek Andrzeja Sapkowskiego?

Rok 2019 był dla miłośników Wiedźmina wyjątkowo emocjonujący. Po latach oczekiwań pojawił się w końcu serial, który spełnił oczekiwania większości fanów uniwersów. Po raz pierwszy otrzymaliśmy bowiem wysokobudżetowego Wiedźmina, który zabrał nas do wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego uniwersum. Serial pojawił się na streamingowej platformie Netflix tuż przed świętami - 20 grudnia. Fani dostali 8 odcinków, z których każdy trwał blisko godzinę. Ich apetyty chyba zostały zaostrzone - już teraz dopytują oni, kiedy można spodziewać się sezonu drugiego.

Renesans Wiedźmina?

Wiedźmin znany był w szerokich kręgach już przed premierą serialu. Bliskim był on zwłaszcza miłośnikom książek i gier komputerowych - trzecia część gier z białowłosym wojownikiem w roli głównej jest nawet uważana za jedną z najlepszych gier w historii. Netflix dodatkowo podsycił zainteresowanie nietypowym uniwersum. Premiera serialu zwiększyła wzięcie zarówno tytułów przeznaczonych do wirtualnej rozrywki, jak i książek Sapkowskiego, które stały się prawdziwymi bestsellerami. 

Kiedy 2. sezon?

Już teraz wiemy, że powstanie drugi sezon niezwykle popularnej produkcji. Na jego premierę fani będą musieli jednak jeszcze sporo poczekać - prawdopodobnie ujrzy on światło dzienne dopiero w roku 2021 lub pod koniec 2020. Już teraz jednak wiemy, że z pewnością czas oczekiwania zostanie nam wynagrodzony. Gdzie obejrzeć Wiedźmina? Cały pierwszy sezon jest do dyspozycji abonentów Netflixa. 

 

Udostępnij:

Polecamy

Rekordy

Zobacz